O nás

Autodoprava Lukri bola založená v roku 1995, terajším majiteľom spoločnosti pánom Ľuboslavom Kristelom.

Počas rokov našej pôsobnosti sme nadobudli množstvo dôležitých a užitočných skúseností, ktoré sa snažíme vnášať do každodennej práce a tým uspokojiť i tých najnáročnejších zákazníkov.

Orientujeme sa predovšetkým na medzinárodnú dopravu do susedných štátov, taktiež zámorských krajín, avšak vnútroštátna doprava efektívne dopĺňa pokrytie nášho pôsobenia.

Našou doménou je preprava do krajín Európskej únie. Samozrejmosťou však ostáva domestiková doprava v rámci Slovenskej republiky.

Počas rokov našej existencie sa nám podarilo poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti dopravy a špedície úspešne etablovať na domácej pôde so zahraničnou účasťou a stať sa tak hlavným spojnicovým bodom renomovaných firiem so zahraničím.

Pri každodennej práci sa opierame o kvalitný vozový park zn. RENAULT a DAF. Výnimkou neostáva ani ľudský potenciál. Naši šóféry disponujú bohatými skúsenosťami tak v oblasti špedície, využívajúc to na colných úradoch, ako aj v krízových situáciách na cestách, ktoré na nich číhajú na každom kilometri.